Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Sunline Elektronik A.Ş.

Sunline Markası adı altında lsı Kontrollü Havya ve lehimleme istasyonları DC Güç Kaynakları Silikon mum ,silikon tabancaları, Akrobat Mercekler ve Smps Adaptörler gibi başlıca ürün gruplarını ;deneyim bilgi ve birikimlerini aktardığı güçlü bir ar­ge desteği ve üretimde uzmanlaşmış bir kadro ile ürettirmek amacıyla 20 Yılı aşkın deneyimini birleştirmek üzere yola çıkan Kaya GÜRLER 2010 yılı Mart ayında verdiği karar ile Sunline markası kuruldu.Sektörde, sunduğu mal ve hizmet kalitesi ile fark yaratmayı kendine ilke edinen organizasyon, tanımladıkları hedeflerini 4 yılda önemli ölçüde gerçekleştirdi. Kendi sektöründe çıtasını belirleyen ve bu doğrultuda hedeflerini her yıl gözden geçirip revize eden organizasyon, yıllar bazında yükselen bir grafik ortaya koymaktadır

Ürün Gruplarımız
  • Havya İstasyonu
  • Kalem Havya
  • Lehimleme Yardımcı Ürünleri
  • Lehimleme Malzemeleri Yedek Malzemeleri
Uluslararası Standartlarda Yenilikçi Ürünler…

Faaliyetlerinin odağına %100 müşteri memnuniyetini koyan firma, müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri ile fikirlerini dikkate alarak iş süreçlerini geliştiriyor. Güvenirlik prensibi ve sürdürülebilirlik temeli üzerine kurulu çalışma anlayışından ödün vermeden, tasarımdaki ve teknolojideki deneyim ve bilgi birikimi sayesinde dünya standartlarında ürünler sunuyor. İş ortakları ve nihai tüketici nezdinde sağladığı güven ile de başarısını taçlandırıyor.

Ürün geliştirmede en yeni teknolojik ekipmanları kullanan; Ar-Ge, tasarım, örnekleme, üretim ve tüm test süreçlerinde profesyonel üretim prosedürlerini ilke edinen; ISO 9001, UKAS, CE, TÜVGS, E13, CB SGS, SGSTUV gibi birçok kalite sertifikasına sahip, alanında lider kuruluşlar ile çözüm ortaklığı yapıyor. Uluslararası markalarla işbirliği çerçevesinde kendi tasarımı ile de kaliteli ürünler geliştiriyor. Tescilli markalarda ve fason olarak üretimi gerçekleştirilen tüm ürünlerde, her aşama dünya standartları ölçeğinde titizlikle kontrol ediliyor.
SUNLINE ısı kontrollü havya istasyonları, silikon tabanca, masa tipi mercek büyüteç grupları için yedek parça desteği veriyor.

BİZİ TERCİH EDENLER

Whatsapp
Sunline A.Ş.
Sunline A.Ş.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?